Landscaper

pracownia architektury krajobrazu

akwarela
Osteospermum w donicy

oferta

Projekty tarasów i balkonów

Taras jest ważnym miejscem przynależnym do mieszkania, apartamentu, domu, dlatego warto zastanowić się nad jego funkcją i estetyką. Także niewielkie balkony w miejskich osiedlach mogą zupełnie zmienić swoje oblicze i stać się zielonymi pokojami.

Pomagamy w procesie zagospodarowania przestrzeni wykonując projekty tarasów i balkonów, by była funkcjonalna i tworzyła niepowtarzalny pokój ogrodowy. Taras projektuje się podobnie jak pokoje, bo wyposażony w odpowiednią podłogę, ściany (donice wraz z wysokimi krzewami, bylinami, trawami ozdobnymi) oraz sufit (korony drzew) staje się letnim przedłużeniem pomieszczeń domu, zieloną enklawą, nawet w ciasno zabudowanych miejskich osiedlach.

Uwzględniając architekturę zewnętrzną oraz wnętrze pomieszczeń dobierzemy donice, przesłony, meble ogrodowe (produkty katalogowe lub robione na wymiar) oraz roślinność i dodatki (lampiony, świece, ozdobny) tak aby tworzyły funkcjonalną oraz estetyczną całość, czyniąc przestrzeń kwitnącym ogrodem nawet w środku miasta.

Oferujemy projekty tarasów i balkonów z zieloną oprawą, dobór roślin do donic, kompleksowa wykonawstwo nasadzeń na tarasach oraz bieżącą pielęgnację roślin.